Dźwig terenowy

Wynajmij dźwig terenowy w firmie PREGO Podnośniki Koszowe Piotr Gralka w Wałbrzychu lub Świdnicy. Oferujemy dźwig terenowy z napędami 6x6 oraz o udźwigu do 6,3 tony. Idealny do pracy w branży energetycznej i nie tylko. Jeżeli musisz podnosić ciężkie ładunki np. na budowie, w ogrodzie lub podczas przeprowadzki? Możesz wynająć od nas dźwig i zrealizować swoje zadanie.

Nasz dźwig imponuje wyjątkowo kompaktową konstrukcją i dużą zwrotnością. Przy minimalnych wysokościach prześwitu i długościach całkowitych wąskie place budowy i użytkowanie w pomieszczeniach nie stanowią żadnego problemu. Inne plusy to szybkie czasy przezbrajania i bardzo dobre udźwigi w każdej pozycji wysięgnika. Nasz żuraw potrafi dostosować się do warunków panujących na placu budowy, a dodatkowo porusza się z kompletnym wyposażeniem po drogach publicznych, dzięki czemu jest od razu gotowy do użycia.

Żuraw terenowy Star 6×6 to pojazd specjalny do specjalnych zadań. Jest to żuraw kratownicowy z podwoziem terenowym z napędami 6×6 do jazdy po każdym terenie. Ładunki można łatwo podnieść. Cechą szczególną żurawia terenowego jest to, że może się również przemieszczać „pod obciążeniem”. Dzięki temu swoje zlecenie wykonasz jeszcze szybciej i sprawniej.

Zadzwoń do nas i umów się na konsultację.

 
Phone