O nas

Jeżeli poszukują Państwo do wynajęcia podnośnik koszowy w Wałbrzychu, Świdnicy lub okolicach to firma „PREGO Podnośniki Koszowe Piotr Gralka” jest najlepszym możliwym rozwiązaniem.

 

Świadczymy profesjonalne usługi wynajmu podnośników koszowych wraz z operatorem 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Maksymalny wysięg Naszego podnośnika do 3,5 tony wynosi 20 metrów. Zasięg boczny do 13 metrów. Podnośnik zamontowany na samochodzie Mercedes Sprinter lub Nissan Cabstar o DMC do 3,5 tony. Bezpieczna praca na trawnikach, chodnikach itp. Wyższym podnośnikiem jest 26-30 metrowy WUMAG na samochodzie MAN o wadze 7,5 tony. Wysięg boczny do 20 metrów. Podnośnik idealnie nadaje się do pracy w miejscach gdzie jest mało miejsca np. centrum miasta. Na końcu wysięgnika podnośnik ma dodatkowe ramię tzw. „dziubek” dzięki któremu idealnie sprawdza się podczas prac dekarskich na dachach lub podczas wycinki drzew.

 

 

 

 

DO 35 METRÓW WYSOKOŚCI ROBOCZEJ!

 

W firmie Podnośniki GRALKA zawsze znajdziesz idealny podnośnik koszowy. Niezależnie od tego czy chodzi o prace przy wieży kościelnej, przy montażu reklamy, czy przy przycince drzewa. W naszej ofercie posiadamy kilkanaście maszyn o wysokości roboczej od 10 do 35 metrów i wysięgu bocznym do 30 metrów. Najbardziej kompaktowy podnośnik koszowy zamontowany na samochodzie Mercedes Sprinter lub Nissan Cabstar waży 3,5 tony, a mimo to osiąga wysokość roboczą do 20 m. Najwyższa maszyna, którą posiadamy w swojej ofercie to podnośnik koszowy na samochodzie MAN o wadze 18 ton i wysokości roboczej do 35 metrów.

 

Specjalizujemy się w wynajmie podnośników koszowych wraz z operatorem.

 

Obszar działania Naszej firmy to: Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica, Szczawno-Zdrój, Kamienna Góra, Boguszów Gorce, Strzegom, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Mieroszów, Sokołowsko, Czarny Bór, Marciszów, Struga, Stare Bogaczowice, Bielany Wrocławskie, Bolków, Jelenia Góra, Głuszyca, Nowa Ruda, Jedlina Zdrój, Kłodzko, Biskupice Podgórne, Wrocław.

Podnośniki koszowe wynajmujemy przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku, dzięki czemu możemy realizować zlecenia w terminie w pełni dogodnym dla zleceniodawcy.
Cechą charakterystyczną naszej firmy jest nie tylko dbałość o zadowolenie klienta, ale także najniższe ceny.

 

Przez ponad 15 lat działalności zrealizowaliśmy już kilka tysięcy usług wynajmu podnośników koszowych.

 

 

Zapraszam do współpracy

Dane kontaktowe

Phone